Eskişehir Halı Yıkama
Eskişehir Halı Yıkama
Eskişehir Halı Yıkama

Yorgan Battaniye Yıkama

Eskişehir Emir Bey Yorgan Battaniye Yıkama Servisi Telefon Numarası: 0222 222 13 13 - 0541 254 01 03

 

Kış aylarında bizleri soğuktan koruyan yorgan ve battaniyeler kullanıma bağlı olarak zamanla kirlenmekte ve sağlığımız için tehlike oluşturmaktadır. Evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerimiz yorgan ve battaniyeleri yıkamak için yeterli değildir.

 

Yorgan ve battaniyeleri yıkamak için kullanılan diğer bir yıkama yöntemi ise el ile yıkma ve çiğneme yöntemidir. Fakat bu tür büyük şeyleri yıkamak oldukça yorucudur ve kurutma işlemi de çok zordur.

 

Eskişehir Emir Bey Halı Yıkama tesislerinde bulunan endüstriyel tip yorgan battaniye yıkama makineleri ile sizleri bu dertlerden kurtarıyoruz.

 

Evlerinizde kullanmış olduğunuz her türlü battaniye çeşitlerini adres bilgileriniz aldıktan sonra teslim almaya gelmekteyiz. Lekelerin ve kirlerin yumuşaması için bekletilmekte ve çıkaramadığınız lekelerle mücadele etmekteyiz. Sanayi tipi çamaşır makineleriyle yıkanan battaniyelerinizi ve yorganlarınızı yıkama işleminin akabinde toz ve topraktan uzak olacak şekilde kapalı mekânlarda kurutmaya bırakıyoruz.

 

Yorgan ve battaniyeleriniz yıkama ve kurutma işlemi bittikten sonra nem alma odalarında tamamen nemden arındıktan sonra son kontrolleri yapılıp ambalajlanarak evlerinize tekrar teslim edilmektedir.

 

Yıllardır süren kalitesiyle Eskişehir Emir Bey Halı Yıkma Fabrikası sizin memnuniyetiniz için var gücüyle uğraşmaktadır. Sizler için uygun firmayı tercih ederken kesinlikle çok seçici olmalısınız. Emir Bey halı yıkama firmamıza her konuda sonuna kadar güvenebilirsiniz.

 

Eskişehir Emir Bey Yorgan Battaniye Yıkama Servisi Telefon Numarası: 0222 222 13 13 - 0541 254 01 03

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım