Eskişehir Halı Yıkama
Eskişehir Halı Yıkama
Eskişehir Halı Yıkama

Stor Perde Yıkama

Eskişehir Emir Bey Stor Perde Yıkama Telefon Numarası: 0222 222 13 13 - 0541 254 01 03

 

Eskişehir Emir Bey Halı Yıkama Fabrikası evinize görsellik katan stor perdelerinizi özel makinalar ile yıkayarak ilk günkü gibi tertemiz teslim eder.


Stor perdeler sert görünümlü bir perdedir. Sert olmasının amacı perde ruloya sarılmasını sağlayan mekanizmadayken perde sağa sola gitmemesi içindir.

 

Mekanizmalı stor perde olarak bilinmektedir. Stor perde ham kumaşlardan elde edilmeyen bir üründür. Stor perdelerde birçok renk ve model çeşitleri bulunmaktadır. Son zamanlarda git gide moda olan perdeler arasında stor perdeler bulunmaktadır. Fakat bayanların gözdesi olan bu perdeler yıkması zor olan perdelerdir.

 

Perdelerin yıkanması ve ütülenmesi çok zahmetli olduğundan dolayı stor perdeleri, zebra stor perdeleri işinin ehli profesyonel bir firmaya temizletmeniz önemle tavsiye edilmektedir. Eskişehir Emir Bey Halı Yıkama halı yıkama konusundaki profesyonel bakış açısını stor perde temizliği konusunda da kanıtlamıştır. Kaliteli hizmet anlayışı ve yıllardır süren çalışma hayatımız ile sizlere her konuda olduğu gibi stor perde temizliği konusunda yardımcı olmak amacındayız.

 

Kendi sağlığınız ve evinizde diğer kişilerin sağlıkları için stor perdeleriniz yılda en az 1 kez periyodik şekillerde temizletmelisiniz. Yıllardır süren kaliteli hizmet anlayışı ile size bu konuda uygun fiyatlarla yardımcı olmaktayız.

 

Stor perdelerinize zarar vermeden ilk günkü gibi tertemiz yaparak geri teslim etmekteyiz. Stor perdelerinizi Emir Bey Halı Yıkama firmamıza vermekten asla pişman olmayacaksınız.

 

Eskişehir Emir Bey Stor Perde Yıkama Telefon Numarası: 0222 222 13 13 - 0541 254 01 03

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım