Eskişehir Halı Yıkama
Eskişehir Halı Yıkama
Eskişehir Halı Yıkama

Halı Yıkama

Eskişehir Emir Bey Halı Yıkama Telefon Numarası: 0222 222 13 13 - 0541 254 01 03

 

Evlerimizin temel eşyalarından olan halılar, Eskişehirli hanımların en dikkat ettiği, bir o kadar çabuk kirlenen eşyalar arasındadır. Çünkü halılar zaman içerisinde çok fazla kirlenebilmekte ve bu kirlere temizlik yapıldığı halde kolay kolay ulaşılmamaktadır.

 

Evlerimizde bulunan halılar farklı ürünlerdir ve kiri en dibe kadar hapsederek yüzeye çıkmasını önlemektedir. Halıların temizlik işlemi bir hayli zordur.

 

Genellikle temizlik esnasında halılar silkerek temizlemek istenmektedir fakat bununla da o hapsedilmiş kirler çıkmamakta daha da derinlere nüfus edebilmektedir.

 

Eskişehir Emir Bey Halı Yıkama sizleri bu dertten kurtarmak için kurulmuştur ve kurulduğu günden bugüne müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli misyonu olmuştur. Halı yıkama firmamız eski yöntemlerle halı yıkama derdine son veren oldukça kaliteli hizmet veren bir iş yeridir. Halılarınızı evinizden alarak teknolojik aletler aracılığı ile detaylı bir şekilde temizlemektedir.

 

Bunun dışında müşterilerine güler yüz gösteren müşteri anlayışına çok dikkat eden ve titizlikle hareket eden Eskişehir Emir Bey Halı Yıkama Şirketisizin mutluluğunuz ve memnuniyetiniz için uğraşmaktadır.

 

Emir Bey Halı Yıkama, kalitesi ve makul fiyat politikası ile Eskişehir halı yıkama firmaları arasında kısa sürede kendisine önemli bir yer edinmiştir. Eski yöntemlerle halı yıkamak bir hayli yorucu ve masraflı olmaktadır. Su sarfiyatından kurtulmak ve yorucu halı yıkama işine girmek istemiyorsanız mutlaka işinin ehli profesyonel hizmet sunan bir halı yıkama firmasına başvurmalısınız.

 

Halılarınız yıkanıp eve teslim edildiğinde ne kadar kaliteli bir iş çıkardığımıza sizlerde şahit olacaksınız. Halılarınız özel bir şekilde paketlenerek ve en kısa sürede Eskişehir Emir Bey Halı Yıkama şirketine ulaştırılarak yıkama işlemeleri başlatılır. Halı yıkama işlemi bittikten sonra aynı şekilde adresinize teslim edilmektedir.

 

Emir Bey Halı Yıkama Halı Yıkama Aşamaları:

 

Halılarınızı yıkatmak için Emir Bey Halı Yıkama Müşteri Hizmetlerine ulaştığınızda aynı gün içinde ekibimiz vermiş olduğunuz adrese gelerek makbuz karşılığında halılarınızı teslim alır. Makbuz numaraları sistemimize girilerek tüm halılar birbirinden ayrılır. Sonrasında halı yıkama fabrikamıza ulaşan halılarınız ilk olarak ölçüme girer ve fiyatlandırması çıkartılır. Daha sonra halılar toz alma makinesine girer, tozlarından arındırılır. Halı çeşitlerine göre otomatik halı yıkama makinelerine alınır ve uygun halı yıkama deterjanlarıyla (İngiltere’den ithal) uygun programda yıkanır. Yıkama makinesinden çıkan halılar sıkma makinesine alınır. Sıkma makinemiz halıdaki suyun %95’ini alır.

 

Halılarımız kapalı kurutma alanına alınırlar. 1 gün askıda bekletilen halılarınız kuruduktan sonra hav alma makinesine alınır. Hav alma makinesinde halılarınız 2000 devir dönen fırça ile halılarınızı tarar ve vakumlayarak tüylerinin kabarmasını sağlar. Sonrasında halılarınız poşetlenerek teslimata hazır hale getirilir. Ekibimiz yola çıkmadan önce müşteriler aranarak randevu alınır ve randevu saatinde ücretsiz servis aracımızla halılarınız adresinize teslim edilir. Ödemesi Kapıda nakit olarak alınır.

 

Eskişehir Emir Bey Halı Yıkama Telefon Numarası: 0222 222 13 13 - 0541 254 01 03

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım