Eskişehir Halı Yıkama
Eskişehir Halı Yıkama
Eskişehir Halı Yıkama

Hakkımızda

Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşaması için gerekli olan her türlü temizliği üstün ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak, müşterilerimizin bize emanet ettikleri halı ve kilimlerini ilk günkü kadar temiz ve hijyenik olarak teslim ediyoruz.

 

Eskişehir Emir Bey Halı Yıkama Fabrikası olarak misyonumuz; müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

 

Eskişehir Halı Yıkama Fabrikaları arasından en uygun halı yıkama fiyatları ve üstün kalite hizmetimiz ile sıyrılarak siz değerli müşterilerimizin aklına gelen ilk halı yıkama firması olmak gayesiyle çalışmalarımız sürdürmekteyiz.

 

Sizleri dürüst, güvenilir, tecrübeli, çalışkan kimliğinden ve güler yüzlü hizmetlerimizden yararlanmaya ve Eskişehir Emir Bey Halı Yıkamayı tanımaya davet ediyoruz...

 

Halı yıkama hizmetimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve halı yıkama aşamalarımızı incelemek için lütfen web sitemizde yer alan "Halı Yıkama" sayfamızı ziyaret ediniz.

 

Eskişehir Emir Bey Halı Yıkama Fabrikası Telefon Numarası: 0222 222 13 13 - 0541 254 01 03

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım